O nás

O společnosti

O společnosti

Firma HAKEL spol. s r. o. je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí svodiče bleskových proudů a přepětí do 1000V, svodiče kombinované s odrušovacími filtry, oddělovací výkonové bleskojistky, diagnostické přístroje (testování svodičů, počítadlo bleskových impulzů), hlídače izolačního stavu pro IT-sítě, komponenty (nezapouzdřené bleskojistky), impulzní generátory pro testování svodičů, dodává přípojkové skříně osazené svodiči, nabízí testování na generátorech. Ve výše uvedených oblastech poskytuje komplexní technické poradenství.

 • Hakel

  Firma HAKEL spol. s r. o. vyvíjí a vyrábí svodiče bleskových proudů a přepětí do 1000V, svodiče kombinované s odrušovacími filtry, oddělovací výkonové bleskojistky, diagnostické přístroje (testování svodičů, počítadlo bleskových impulzů), hlídače izolačního stavu pro IT-sítě, komponenty (nezapouzdřené bleskojistky), impulzní generátory pro testování svodičů, dodává přípojkové skříně osazené svodiči, nabízí testování na generátorech, ve výše uvedených oblastech poskytuje technické poradenství.

  Hakel
 • Isolguard

  Hlídání izolovaných IT sítí je nutnou podmínkou pro zajištění bezpečnosti a kontinuálního provozu, který je vyžadován zejména ve zdravotnictví a těžkém průmyslu. Hlídače monitorují izolační stav IT sítě a při poklesu izolačního odporu pod nastavenou hodnotu Rcrit (proti ochrannému vodiči PE) informují obsluhující personál opticky anebo akusticky.

  Isolguard
 • Hakelsoft

  Softwary hakelsoft® vyvinuté společností HAKEL jsou programy provádějící výpočty dle normy ČSN EN 62305-2 ed.2 a ČSN EN 62305-3 ed.2. Jejich úkolem je v co nejvyšší míře zjednodušit a zefektivnit práci projektanta. Přestože nabízí spoustu užitečných vodítek, teprve v rukou kvalifikovaného odborníka se stanou skutečně silným nástrojem.

  Hakelsoft

Proč Hakel?